REUZEL CLEAN & FRESH BEARD SERUM 50 GR

1,280 ден

Совршена мешавина на хидратантни масла кои креираат  бестежинско масло кое нема да ја натежне брадата оставајќи ја со природен, немрсен финиш.Формулиран за вашата брада и кожата одоздола.Лесен мирис на цитрусно нане.

Начин на употреба: Нанесете 2-3 капки за да ја омекнете и скротите брадата, додека ја хидрирате кожата одоздола.

Категорија: таг

Опис

Совршена мешавина на хидратантни масла кои креираат  бестежинско масло кое нема да ја натежне брадата оставајќи ја со природен, немрсен финиш.