REUZEL CLAY SPRAY 355 ML

1,180 ден

Глина во спреј која додава текстура и дефиниција додека ја остава косата со мат финиш и лесно задржување. Помага да се постигне сув и груб изглед.Помага во контрола на разлетувањето истовремено додавајќи волумен .Добро делува на сите типови коса .Без мирис.

Начин на употреба: Добро протресете пред употреба. Испрскајте на косата кога се сушите со фен или врз која било помада или производ за стилизирање на Reuzel. За поприроден изглед, искористете го производот самостојно и испрскајтена влажна коса  исушена со пешкир или сува коса и обликувајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Глина во спреј која додава текстура и дефиниција додека ја остава косата со мат финиш и лесно задржување.