REUZEL BEARD BALM WOOD AND SPICE 35 GR

990 ден

Хидратантен балм за брада кој содржи шеа путер и масло од арган за веднаш да ја направат вашата брада да изгледа погуста и да ја одржува навлажнета во текот на денот. Со класичен мирис Wood & Spice.Формулиран за вашата брада и кожата под неa. Помага да се намали сувoста на кожата и чешањето на брадата. Промовира погуста брада.Ги скротува разлетаните влакна и  ги омекнува грубите бради.

Начин на употреба:Нанесете мала количина на вашата брада и не плакнете. Стилизирајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Хидратантен балм за брада кој содржи шеа путер и масло од арган за веднаш да ја направат вашата брада да изгледа погуста и да ја одржува навлажнета во текот на денот.