REUZEL AFTERSHAVE ORIGINAL SCENT 100 ML

720 ден

Препарат за нега на кожа и брада после бричење.Ја лади  и смирува нежната кожа . Совршен начин да го завршите секое бричење на лицето/вратот. Оваа јасна и дефинирана формула ја остава вашата кожа да се чувствува освежена и мазна. 

Категорија: таг

Опис

Препарат за нега на кожа и брада после бричење.