RESPECT SHAMPOO 1000ml

550 ден

Шампон кој ја штити и храни косата, почитувајќи ја нејзината природа.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со овес и шеа путер, ја штити и храни косата, почитувајќи ја нејзината природа.
Хранлив и хидратантен третман , екстрактите од авена и карите путер ја штитат, негуваат и ја враќаат природната виталност на косата.