PREP & PRIME TONIC 250ML

990 ден

Лесен хидратантен и освежувачки тоник за коса кој се користи за подготовка на косата пред шишење и обликување .

Категорија:

Опис

Лесен хидратантен и освежувачки тоник за коса кој се користи за подготовка на косата пред шишање и обликување ,малку ја зајакнува косата и создава текстура за полесно стилизирање .Исто така ја штити косата од термички фактори. Се нанесува на сува или влажна коса пред сишање или обликување на фризурата .Можете да ја исушите косата природно или со фен.