PRECIOUS NATURE LEAVE -IN SPRAY 125ml

800 ден

Leave- In спреј за боена коса.

Категорија: , таг

Опис

Заштитете ја вашата коса од секојдневните стресови.
Формула збогатена со бадемово масло и ф’стаци кои интензивно ја хранат и навлажнуваат косата. Го продолжува интензитетот и брилијантноста, оставајќи ја вашата коса свиленкаста и мазна.
Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна коса и се стилизира по желба. Не се измива.