OSIS+ 4 FLEXWAX 85 ML

1,100 ден

Ултра силен кремаст восок за текстура.

Категорија:

Опис

Ултра силен кремаст восок за текстура.Силна текстура на восок со неограничен број на преобликувања .Ниво на контрола 4 со немасен сјаен изглед.Се нанесува на сува коса.