Orofluido Volume Mousse 300ml

1,300 ден

Пена за долготраен волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Пена за коса со средна јачина која што прижа долготраен волумен.
Луксузна лесна пена обогатена со исклучителна мешавина од три фантастични состојки:
масло од арган,
масло од циперус и
ленено масло, кои и пружат на косата долготраен волумен и сјаен завршеток.

Пред употреба добро да се протресе. Рамномерно нанесете на косата и стилизирајте по желба.