OROFLUIDO SHAMPOO (1.000ml)

2,900 ден

Шампон за благо чистење на сите типови коса.

Категорија: ,

Опис

Шампон за благо чистење на сите типови коса.
Луксузна формула со три органски масла –
арган,
циперус и
лен, со пријатна, свилена текстура и преубав мирис на килибар и ванила, ги обновува влакната и ја прави косата свиленкаста и сјајна.