Orofluido Curly Mousse 300ml

1,300 ден

Јака пена за коса, која ги дефинира, зацврстува кадриците.

Категорија: , таг

Опис

Јака пена за коса, која што ги дефинира и зацврстува кадриците.
Ги прави долготрајни и сјајни, витканата и брановидна коса остануваат свиленкасти и мазни без губиток на моќта на цврстина на кадриците.
Пружа термална заштита и има прекрасна Orofluido мирисна нота на килибар.

Пред употреба убаво да се протресе. Се нанесува рамномерно на косата и се продолжува со стилизирање.