NATIVE REPAIR SHAMPOO 250ml

550 ден

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.
Благодарејќи на комплексот витамини на арганово масло и кератин, ја храни, навлажнува и штити косата. Идеален за потенцирање на бојата и одржување на сјајот.