NATIVE REPAIR MASK 250ml

700 ден

Ревитализирачка маска за коса со арганово масло и кератин.

Категорија: , таг

Опис

Ревитализирачка маска за коса со продолжено делување, благодарејќи на комплексот витамини на арганово масло и кератин, ја храни, навлажнува и штити косата, и и дава мекост и сјај. Идеална е за потенцирање на бојата и сјајот на косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.