NATIVE ANTI FRIZZY CREAM 175ml

550 ден

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Реконструктуивна крема со арганово масло и кератин која ја зајакнува природната структура на влакното и го отстранува виткањето на косата без потребни дополнителни професионални сретства.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир по должината на косата и врвовите, се остава да делува 2-3 минути и потоа се стилизира. Не се плакне.