MY HAIR MY CANVAS SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST 148 ML

1,770 ден

Вегански  спреј за волумен.  Формулата со бел јаглен има отпорност на влажност до 72 часа и заштита од топлина до 232°C. Формулата со екстракт од бамбус дава дополнително подигнување и сјај на косата.

Начин на употреба: Испрскајте на чиста коса исушена со пешкир пред сушење со фен. Стилизирајте  како и обично.

Категорија: , ,

Опис

Вегански спреј за волумен  кој обезбедува над 72-часовна заштита од влажност и заштита од топлина до 232°C. За повеќето типови коса.