MAXXIMUM TONIC 100ml

1,700 ден

Тоник кој го намалува опаѓањето на косата до 50%.

Категорија: таг

Опис

Тоник кој го намалува опаѓањето на косата до 50%.
Клинички третирана ефикасност, збогатен со биотин и лауринска киселина, го зајакнуваат влакното, а кофеинот ги оптимизира функциите на скалпот. Го продолжува животот на вашата коса и го спречува опаѓањето на косата.
Се нанесува дирекно на скалпот на сува или влажна коса најмалку три пати неделно, се масира нежно се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.