MAXIMUM HOLD EXTRA STRONG GEL 100ml

900 ден

Екстра јак гел за коса.

Категорија: таг

Опис

Екстра јак лак за коса.
Идеален за сите типови коса, но особено е одличен за густа и нормална коса.
Брзо се суши, и е чист гел кој не остава масни и лепливи наслаги на косата.
Дава сјајна завршница, и има целодневно дејство.