MAD ABOUT CURLS HIGH FOAM CLEANSER 300 ML

900 ден

Шампон со висока пенење за тенка до груба виткана коса . Совршен начин да се грижите за вашите кадрици, Schwarzkopf Professional Mad about Curls чистачот со висока пена ја користи моќта на акваринскиот комплекс за чистење и хидратација на косата, давајќи им на кадриците допирна дефиниција што трае.

Категорија: ,

Опис

Шампон со висока пенење за нега и чистење на тенка до груба виткана коса .