Macadamia Star Nourishing Mask 500ml

690 ден

Хранлива маска за безживотна коса со макадамиjа и колаген.

Категорија: , таг

Опис

Идеална маска за третман на безживотна коса, ја расплеткува и омекнува со посебен антифриз ефект.
Интензивно ја потхранува давајќи и неверојатна мекост и сјај. Се употребува на мокра коса на краевите и по должината и се плакне по три до пет минути.