Macadamia Star Nourishing Fluid 30ml

780 ден

Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

 

Категорија: , таг

Опис

Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

Идеален за третирана и безживотна коса, ја хидратира и потхранува, на краевите и по должината, давајќи и неверојатен сјај , мекост и свиленкавост. Ги елеминира расцветаните врвови и фриз ефектот и ја прави мека, лесна и блескава . За да ја дисциплинирате косата и да и дадете инстант сјај нанесете неколку капки на мокра или сува коса.