LOVE ME CURL 200ML

990 ден

Love me curl – флуид за кадрици 200мл

Категорија: , таг

Опис

Флуид за кадрици – идеален за дефинирање на локни и нивно одвојување
Начин на употреба: се нанесува на влажна коса и се суши со дифузер.