L’OREAL DENSITY ADVANCED SHAMPOO 300ml

950 ден

Шампон кој и дава густина на тенката коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој и дава густина на тенката коса.
Формула збогатена со витамин ПП, Б6 и Омега 6, кои го стимулираат коренот и и даваат сила и густина на тенката коса.
Идеален за користење пред третман за опаѓање на косата.