KEUNE 1922 MATTE MEASURE 75 МL

990 ден

Крем за обликување со средно задржување и мат финиш за создадете текстуриран изглед. Совршен за рестартирање во текот на денот.

Категорија:

Опис

Крем за обликување со средно задржување и мат финиш.