Keratin Therapy Lisse Design Shampoo 250ml

550 ден

Шампон за нежна обнова на оштетена коса.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Шампон без парабени, сулфати и соли.
Нежно ја чисти косата и помага за одржување на Lisse Design третманот.
Формула богата со кератин и бабасу масло за мека и сјајна коса која лесно се расчешлува.