KERATIN STRUCTURE SHAMPOO 250ml

430 ден

Реконструтивен шампон за коса со кератин, за слаба и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Реконструтивен шампон за коса со кератин, за слаба и оштетена коса.
Кератин е протеин богат со амино киселини со ефективно реструктуирање и обновливи својства. Овој елемент делува длабоко, интегрирајќи совршено со структурата на косата. Во летните денови совршено ја штити вашата коса од сончевите зраци. Со редовна употреба, и дава сила и еластичност на косата.