INSTANT BALSAM BI-PHASE CONDITIONER SPRAY 250ml

430 ден

Двофазен кондиционер- спреј со термална заштита.

Категорија: , таг

Опис

Двофазен кондиционер- спреј со термална заштита.
Ја расчешлува и поправа оштетената коса. Го пополнува оштетеното влакно и го остава меко и лесно за расчешлување. Исто така и ја заштитува вашата коса од механички третмани како, фенирање, пеглање и сл.
Се нанесува измиена и просушена коса со пешкир, се попрскува по целата должина и врвовите, се остава да делува 2-3 минути и потоа се расчешлува. Не се плакне.