ICE CREAM COLOR SHAMPOO 300ml

590 ден

Шампон за обоена или бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за обоена или бланширана коса.
Анти-оксидирачкото дејство на витаминот Е во својата формула помага во одржувањето на козметичките бои, додека екстрактот од мед ја храни оштетената и сува коса.
Со пријатна арома на карамел.