HAIR MASK BALANCE 1000ml

550 ден

Маска за внатрешно реконструирање на косата после боење.

Категорија: , таг

Опис

Маска за после боење на косата со зелен и црн чај.
Внатрешно ја реконструира  сувата, оштетена и кршлива коса, ја штити коосата од штети предизвикани од хемиски третмани, одржувајќи ја здрава и витална.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.