FORMING CREAM 85GR AND DAILY DEEP MOISTURIZING SHAMPOO 250ML SET

1,650 ден

Совршен сет кој комбинира крем за коса со средна јачина и природен сјај и дневен хидратирачки шампон.

Категорија:

Опис

Совршен сет кој комбинира крем за коса со средна јачина и природен сјај .Кремата за обликување е добра за сите типови коса и пружа цврстина,еластичност и природен сјај.Овај производ исто така помага косата да изгледа побујна .Се нанесува мала количина рамномерно на влажна или сува коса и стилизирајте по желба.
Шампонот е наменет за нормална кон сува коса и кожа на главата .Дневен хидратирачки шампон кој е формулиран така што содржи мешавина од природни екстракти кои ја хидратираат и кондиционираат косата,а не ја отежнуваат .Се нанесува на водена коса се масира косата и скалпот и се плакне .