FLOSSY PASTE 100ml

750 ден

Паста за коса за екстра силно зацврстување.

Категорија: , таг

Опис

Паста за коса за екстра силно зацврстување.
Одлична за фризури кои бараат креативност и фантазија.
Не остава масни и лепливи траги на косата.