Fanola Scrub Gel Pre-Shampoo 150ml

740 ден

Пилинг за скалп Scrub Gel Pre-Shampoo 150ml

Категорија: , таг

Опис

Пре–шампонирачкиот пилинг за скалп е решение за регулирање на себумот, забрзување на циркулацијата и го стилумира растот на косата делувајќи директно во коренот, го спречува појавувањето на првут. Со неговата тројна акција на енергизирање, парафинизирање, и балансирање ќе се збогувате од многу проблеми што ги имате на скалпот и косата, решение за себореа, против опаѓање на косата, првут.