EKSPERIENCE TALASSOTHERAPY HAIR REMINERALIZING MUD PACK 300ml

1,920 ден

Remineralizing Mud Pack ја чисти косата, ја штити и ја хидрира и го подобрува сјајот на косата.

Категорија: ,

Опис

Remineralizing Mud Pack ја чисти косата, ја штити и ја хидрира и го подобрува сјајот на косата.
Содржи караген алги, морска кал, пантенол.
Употреба:
Се нанесува по должина на косата, се остава да делува 10 минути и потоа темелно се мие со шампон.