CAVIAR ANTI-AGE MULTIPLYING VOLUME STYLING MIST 147 ML

1,770 ден 1,239 ден
-30%

Инстант спреј за креирање волумен од корен до врв со флексибилно држење и сјај.

Категорија:

Опис

Инстант спреј за креирање волумен од корен до врв кај тенка коса. Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и нашиот комплекс за зголемување на волуменот Marine Plumping Complex, помага да се создаде траен допирливо мек волумен од корените до краевите. Ја прави косата да изгледа и да се чувствува здрава, додека веднаш дава поголема исполнетост и волумен.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја. Погоден за обоена коса.

Начин на употреба:Нанесете на чиста и влажна коса пред фенирање и стилизирајте какои обично.