CARE COLOUR SILVER SHAMPOO 1000 ML

960 ден

Шампон со виолетов пигмент  за неутрализација на жолти тонови кај плава,седа и бланширана коса.

Опис

Шампонот  е дизајниран за  да ги неутрализира непосакуваните жолти тонови кај сива, руса и бланширана коса. Ефикасно ги отстранува несаканите жолти тонови и ја одржува убавата платинеста плава боја. 

Начин на употреба: Нанесете го шампонот на влажна коса, направете  пената со кружни движења, оставете да делува неколку минути, а потоа исплакнете темелно.