BONACURE SCALP GENESIS PURIFYING SHAMPOO 200 ML

950 ден

Шампон за длабинско прочистување на масна коса.Содржи StemCodeTM комплекс и дериват витамин В3, длабоко го чисти масниот скалп од претерано лачење на себум и остатоци од производи. Скалпот е урамнотежен и исчистен, а косата поздрава.

Опис

Дерматолошки тестиран шампон за прочистување на масен скалп.