BONACURE SCALP GENESIS ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 200 ML

950 ден

Шампонот против првут  нежно го чисти и детоксицира неурамнотежениот скалп. Заситен со StemCode Complex и витамин Е, ефикасно ги отстранува снегулките додека одржува здрав скалп. Скалпот е мирен и совршено хидриран.Неговата ефикасност може да се зголеми кога се комбинира со серумот за ребаланс.

Опис

Дерматолошки тестиран шампон против првут.