BLENDS OF MANY REBALANCING LOW SHAMPOO (FOR MEN) 250ml

550 ден

Шампон за ребаланс на скалпот.

Категорија: , таг ,

Опис

Нежен шампон за ребаланс на скалпот.
Длабински го чисти скалпот, го контролира лачењето на себореа и го намалува првутот.