BLENDS OF MANY ENERGIZING LOTION 12x10ml

1,100 ден

Лосион- ампули кои го спречуваат опаѓањето на косата и ја зајакнуваат истата.

Категорија: , таг ,

Опис

Третман за слаба коса и превенција од нејзино опаѓање.
Содржи Urban Defense Pro за заштита на влакното од надворешни штетни влијанија и црн чај за микроциркулација со ревитализирачко дејство. Помага при спречување на опаѓањето на косата, и зајакнувањето на истата.
На предходно измиена коса со Energizing Low шампонот, се нанесува една ампула директно во скалпот, се масира се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.