BLENDS OF MANY BEARD & SKIN BALM 100ml

710 ден

Балзам кој ги омекнува и хидрира лицето и брадата.

Категорија: , таг

Опис

Балзам за лице и брада.
Ги омекнува и хидрира брадата и кожата на лицето без да ги масти.
Содржи Urban Defense Pro за заштита на влакното од загадувачи и црн чај со ревитализирачко дејство.
Се нанесува на брадата и лицето и се масира се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.