BARBA MEN’S RICH SHAVING CREAM 250 ML

1,100 ден

Машка богата крема за бричење создава богата пена за оптимални резултати на бричење. Содржи алое, карит путер и органско маслиново масло, кое ја омекнува брадата и го прави секојдневното бричење пријатно оставајќи ја кожата мека.Се  нанесува од кремата на влажна брада со или без четка и масирајте додека не се формира богата пена. По бричење добро исплакнете со топла вода.Не содржи парабени и силикони.

Категорија: таг

Опис

Машка богата крема за бричење.