BALANCE SHAMPOO 1000ml

550 ден

Шампон за реконструкција на косата после боење.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за после боење на косата, со зелен и црн чај.
Внатрешно ја реконструира сувата, оштетена и кршлива коса, ја штити од штети предизвикани од хемиски третмани, оставајќи ја витална и здрава.