Argan Star Regenerating Bi-Phase Conditioner 200ml

790 ден

Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

 

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

Ја навлажнива, расплеткува, и штити косата без да ја слепува, благодарение на специјално балансираната и лесна формула ја одвиткува косата давајќи и тон волумен и сјај. По шампонирањето водата се впива со пешкир влагата и се прска на врвовите и по должината се масира и се расчешлува и не се плакне. Добро се протресува пред употреба.