ANTI YELLOW SHAMPOO 1000ml

850 ден

Шампон кој ги елеминитра жолтите тонови на косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој ги елеминира несаканите жолти ефекти кај светло боена коса.
Збогатен со протеини од свила, ги елеминира жолтите тониви на косата и истовремено ја остава мека и чиста.