AMERICAN CREW WIN 100ML

2,500 ден

Тоалетна вода за мажи која јасно ја нагласува зрелоста и го одвојува мажот од дечкото

Категорија:

Опис

Тоалетна вода за мажи која јасно ја нагласува зрелоста и го одвојува мажот од дечкото .Мирисот AMERICAN CREW WIN маѓепсува со разновиден и незаборавен мирис .

ГОРНИ НОТИ: бергамот, мандарина и морско оревче

СРЕДНИ НОТИ: каранфилче, ким и цимет

ДОЛНИ НОТИ: пачули, трева од ветивер и килибар