3D MEN ROOT ACTIVATOR SHAMPOO 250 ML

850 ден

Шампон  против опаѓање на косата специјално наменет за мажи. Го активира растот на косата и го навлажнува и зајакнува скалпот.

Категорија: таг

Опис

Шампон  против опаѓање на косата.