3D MEN HAIR AND BODY SHAMPON 250 ML

850 ден

Шампон 2 во 1 за мажи  идеален за коса и тело. Има разладувачки ефект за убаво чувство на свежина. Содржи пантенол,ментол и кофеин.

Категорија: таг

Опис

Шампон 2 во 1 за мажи  идеален за коса и тело.