3D MEN ANTI-DANDRUFF 250 ML

850 ден

Шампонот против првут специјално дизајниран за мажи.Нежно ја чисти косата и скалпот од првут и  го намалува чешањето.Содржи кератин кој ја зајакнува косата.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: таг

Опис

Шампонот против првут.